SonSürüm: 0.50a | Community: 0.70a
 Deutsch English Français Hebrew Chinese Traditional Spanish Italian Polish Lithuanian Estonian Danish Swedish Dutch (Netherlands) Portuguese (Brazil) Czech Portuguese - Portuga Russian Catalan Turkish Finnish Romanian Greek Serbian Chinese Simplified Get eMule at SourceForge.net. Fast, secure and Free Open Source software downloads


Arama
Arama diyaloğu ed2k sunucularında, kad ağında yada harici web hizmetlerinde yapılan aramaları denetler ve arama parametreleri sunar.
Aktarım
Bu diyalog üstteki indirmelerinizi ve altttaki halen devam eden göndermelerinizi listeler. 

Kademlia
Bu diyalog çoğunlukla ilgi duyan kullanıcılar için durum bilgisi sağlayan eMule'un parçası Kad hakkında. Bu Kademlia sistemi üzerine kurulu sunucusuz arama yöntemidir (sayfa).
İstatistikler
İstatistikler diyaloğu sadece gönderme ve indirmeler için grafiksel bantgenişliği kullanımını göstermeyi içermez, ama eMule için her çeşit durum bilgisini çok ayrıntılı ağaç olarak gösterir.
Mesaj
eMule'dan diğer istemcilere doğrudan mesaj gönderebilirsiniz. Eğer diğer istemci sohbet isteğinizi kabul ederse, doğrudan kişiden kişiye konuşabilirsiniz.
Sohbet (IRC)
Daha kolay iletişim için, sohbet sunucusuna bağlanan entegre IRC istemcisi kullanılabilir.
Paylaşılmış Dosyalar
Bu diyalog eMule üzerinde paylaşılmaya başlanmış tüm yerel dosyalarınızı gösterir.
Sunucu
Sunucu diyaloğu, listenizdeki sunucular, bağlı olduğunuz sunucu hakkında tüm bilgileri sağlar ve IP ile sunucu ekleme veya sunucu listesini indirmek için denetim içerir.

 Privacy Policy