NaujausiaVersija: 0.50a | Community: 0.70a
 Deutsch English Franēais Hebrew Chinese Traditional Spanish Italian Polish Lithuanian Estonian Danish Swedish Dutch (Netherlands) Portuguese (Brazil) Czech Portuguese - Portuga Russian Catalan Turkish Finnish Romanian Greek Serbian Chinese Simplified 
Get eMule at SourceForge.net. Fast, secure and Free Open Source software downloads

Sveiki

Kas yra eMule?
2002 metų balandį, 13 dienos ryte, vaikinas pravarde Merkur buvo nepatenkintas originaliu eDonkey2000 klientu ir jis nusprendė, kad gali sukurti geresnį produktą. Ir jis taip padarė. Netrukus buvo suburta gerų programuotojų komanda ir taip gimė didis projektas - eMule. Jų tikslas buvo įterptį šį naują klientą į platų eD2k pasaulį, kur karaliauja (anksčiau karaliavo) uždaro programinio kodo klientas - eDonkey, bet pridedant daugybę naujų galimybių ir gražų bei informatyvų vartotojo interfeisą. Jie net neįsivaizdavo kokius atgarsius sukels tokios jų pastangos... Ir ištikrųjų! Revoliucinė banga praktiškai išstūmė klientą eDonkey iš eD2k tinklo.

Šiandien eMule yra vienas iš didžiausių ir patikimiausių taškas-į-tašką (peer-to-peer) failų dalinimosi klientų pasaulyje. Dėka visiems prieinamo programinio kodo (išeities kodo) daug nepriklausomų kūrėjų turi galimybę prisidėti prie bendro projekto, eD2k tinklą darydami vis labiau pažangų ir saugų su kiekviena nauja eMule versija.

Ką reiškia eMule?
Pavadinimas "eMule" kilo iš gyvūno vadinamo "Mule" (mulas) vardo. Pats mulas, beje, yra kažkiek panašus ir į asilą ;)

Kaip dažnai atnaujinama eMule?
eMule nėra reguliariai atnaujinama, bet šiuo metu dažniausiai pasitaikantis atnaujinimo periodas yra tarp 1 ir 3 savaičių. Beabejo kūrėjai to negarantuoja.

Trumpas eMule galimybių sąrašas:

 • Klientai komunikuoja naudodami kelis tinklus, kad sukurtų vieną patikimą tinklą. (eD2k, Šaltinių Apsikeitimas, Kad)
  • "Kad" dabar yra testavimo eigoje, versijoje v0.42 galima įjungti "Kad" palaikymą
 • Eilės ir Kreditų sistema užtikrina, kad kiekvienas klientas, skiriantis didelį siuntimo (upload) srautą kitiems, failą kurio jam reikia gaus žymiai greičiau.
 • eMule yra visiškai nemokama ir be jokių Adware, Spyware, ir t.t., kadangi mes tai darome dėl įdomumo ir žinių tobulinimo, o ne pinigų.
 • Kiekvienas failas tikrinamas ar nėra įvykusių pažeidimų jo siuntimo metu, siekiant, kad failas būtų 100% be klaidų.
 • eMule's Intelektualus Klaidų Tvarkymas padeda pagreitinti pažeistų dalių atstatymą pažeistose dalyse.
 • Auto prioritetai ir Šaltinių tvarkymas leidžia jums atsisiųsti daug failų vienu metu, be būtinybes sekti kaip vyksta atsisiuntimai.
 • Peržiūros funkcija leidžia peržiūrėti nepilnus video failus ir archyvus dar net nebaigus jų atsisiųsti. Video peržiūrai rekomenduojame naudoti VLC.
 • eMule turi webservisą ir webserverį kurie leidžia pasiekti bei valdyti eMule per internetą.
 • Galima sukurti siunčiamų failų siuntimo kategorijas, jei norite geriau juos organizuoti.
 • eMule siūlo platų ir lankstų galimybių spektrą failų paieškai, į kurį įeina: Serveriai (ieškojimas per serverius lokaliai ir globaliai), web tipo paieška (Filedonkey), bei paieška "Kad" (Kademlia) tinkle.
 • eMule taip pat leidžia naudoti labai sudėtingas Boolean paieškas, kurie paieškas daro dar lankstesnes.
 • Naudodamiesi puikia žinučių bei draugų sistema, jūs galite siųsti pranešimus kitiems klientams, ir netgi įdėti juos į draugų sąrašą. Savo draugų sąraše, jūs visada galite matyti ar jūsų draugas yra pasijungęs.
 • Naudodamiesi integruotu IRC klientu, jūs galite bendrauti su kitais vartotojais visame pasaulyje.

Jeigu turite daugiau klausimų:
- Skaitykite į pagalbą, arba
- Klauskite forume (Prieš pradedant naują temą, primygtinai prašome prieš tai peržvelgti, ar nebuvo toks klausimas nesenai užduotas!)Privacy Policy