NajnowaszaWersja: 0.50a | Community: 0.51b
 Deutsch English Français Hebrew Chinese Traditional Spanish Italian Polish Lithuanian Estonian Danish Swedish Dutch (Netherlands) Portuguese (Brazil) Czech Portuguese - Portuga Russian Catalan Turkish Finnish Romanian Greek Serbian Chinese Simplified 
Get eMule at SourceForge.net. Fast, secure and Free Open Source software downloads

Serwer WWW HelpNAV

Serwer WWW zezwala na zdalny dostęp do eMule. Przeczytaj topic Serwer WWW w kategorii Możliwości tego FAQ by zdobyć więcej informacji.

Szablony:
Żeby działał Serwer WWW musi istnieć plik eMule.tmpl. Zawiera on informacje o jego wyglądzie. Zwykle jest dołączany razem z plikami instalacyjnymi eMule, może być również pobrany z www.emule-project.net.
Używane pliki graficzne muszą być umieszczone w folderze Webserver w folderze instalacji eMule.

Ogólne

o Włączony
Zaznacz tę opcję by aktywować Serwer WWW. Potem musi zostać przeładowany plik szablonów który generuje interfejs (przycisk Przeładuj). Jeśli nie zostanie znaleziony poprawny plik eMule.tmpl pojawi się komunikat Nie można załadować szablonów: Plik \...\eMule.tmpl.
Nie uaktywniaj Serwera WWW jeśli nie będziesz go używał. Jest on potencjalnym zagrożeniem bezpieczeństwa.

o Kompresja Gzip
Dane przesyłane przez serwer będą kompresowane by zmniejszyć obciążenie łącza.

o Port
Definiuje numer portu na którym serwer będzie przyjmował połączenia. Domyślnym portem jest 4711 i zwykle nie ma potrzeby go zmieniać. Jest on częścią adresu do połączenia z serwerem.
Jeśli komputer żądający dostępu do serwera ma blokowany ten port przez firewall lub serwer proxy możesz zmienić go na 80 ponieważ jest on standardowym portem dostępu do zasobów www i przez to jest rzadko blokowany.
Jeśli znajdujesz się za routerem ten port powinien zostać na nim przekierowany.

o Szablon
Zwykle plik szablonu *.tmpl znajduje się w folderze instalacji eMule. Przycisk ... pozwala zmienić ścieżkę do niego w prosty sposób.

Administrator
Wpisz hasło dostępu administratora do Serwera WWW. Ważne jest by nie było łatwe inaczej każdy może mieć dostęp do ustawień Twojego eMule przez tę usługę. Wprowadzone hasło wyświetlane jest w postaci 6 ***. Nie istnieje domyślne hasło.

Gość

o Włączony
W przeciwieństwie do administratora który ma dostęp do ustawień eMule, Gość może je jedynie przeglądać. Nie ma praw by cokolwiek zmienić. Jeśli konto gościa nie jest potrzebne powinno zostać wyłączone.

o Hasło
Definiuje hasło dostępu do konta gościa by ograniczyć do niego dostęp. Tu także nie istnieje domyślne hasło.

Uwaga:
Zamiast wyświetlić wybraną listę, Serwer WWW może wywołać okienko pobierania pliku jeśli używamy Microsoft Internet Explorer. By temu zapobiec opcje Użyj protokołu HTTP 1.1 i Użyj protokołu HTTP 1.1 dla połączeń przez serwer proxy muszą być zaznaczone w ustawieniach Internet Explorer (Narzędzia -> Opcje internetowe -> Zaawansowane : Ustawienia HTTP 1.1).

MobileMule
MobileEmule jest interfejsem dostępu do eMule przy pomocy telefonów komórkowych obsługujących java. By zdobyć więcej informacji odwiedź stronę domową MobileEmule http://mobil.emule-project.net/.

o Włącz MobileEmule
Umożliwia dostęp do eMule przez telefon obsługujący java.

o Hasło
Nie istnieje domyślnie wprowadzone hasło. Dla bezpieczeństwa zawsze powinno zostać podane jeśli uaktywnimy interfejs.

o Port
Ustawia port używany do dostępu do interfejsu MobileEmule. Jeśli komputer na którym znajduje się eMule jest za firewallem lub routerem ten port powinien zostać otwarty / przekierowany inaczej połączenie nie będzie możliwe.

Applies to version: .42a +
Last update on: 2004-02-27 , Monk


Last Update: 14.02.2005 21:35
FAQ
Informacje Ogólne
Ustawienia
 
  Ogólne
Wyświetl
Parametry Łącza
Proxy
Serwer
Foldery
Pliki
Powiadomienia
Statystyki
IRC
Scheduler
Serwer WWW
Bezpieczeństwo
Rozszerzone
Preferences.ini
Porty, Firewalle i Router
Serwery
Możliwości
Rozwiązywanie Problemów
  Dla Początkujących
Przewodnik Po Sieci
Narzędzia


Privacy Policy