NajnowaszaWersja: 0.50a | Community: 0.51b
 Deutsch English Français Hebrew Chinese Traditional Spanish Italian Polish Lithuanian Estonian Danish Swedish Dutch (Netherlands) Portuguese (Brazil) Czech Portuguese - Portuga Russian Catalan Turkish Finnish Romanian Greek Serbian Chinese Simplified 
Get eMule at SourceForge.net. Fast, secure and Free Open Source software downloads

Serwer HelpNAV

Usuń serwer z listy po [n] nieudanych próbach
Gdy serwer nie odpowie poprawnie na zapytanie o status, zwiększany jest licznik nieudanych prób. Po [n] nieudanych próbach serwer jest usuwany z listy przy kolejnym zapytaniu.

Aktualizuj listę serwerów podczas uruchamiania
W folderze instalacji eMule znajduje się plik adresses.dat. Może być on edytowany przy użyciu przycisku . Wprowadź w nim poprawny adres URL do pliku server.met i zapisz go. Jeśli zaznaczysz tę opcję eMule uaktualni listę serwerów z wprowadzonego do adresses.dat URL przy starcie. W pliku może być zapisanych kilka adresów jednak tylko pierwszy poprawny zostanie użyty.

Uwaga:
Możesz ustawić sobie domyślny edytor w pliku preferences.ini. Znajdź w nim linię TxtEditor= i wprowadź pełną ścieżkę do swojego nowego edytora.

Aktualizuj listę serwerów przy podłączeniu
Serwery eDonkey wiedzą o sobie nawzajem w pewnym nieokreślonym zasięgu. Dzięki tej opcji eMule uzyska listę znanych serwerów od serwera do którego jest podłączony.

Aktualizuj listę serwerów przy podłączeniu klienta
Gdy inny klient będzie podłączał się do Twojego klienta porównane zostaną listy działających serwerów po obu stronach i zostaną one uaktualnione adresami nowych serwerów.

Używaj systemu priorytetów
Za pomocą menu kontekstowego w liście serwerów każdemu z nich może zostać przypisany priorytet.

Priorytet podpowie eMule które serwery powinien preferować przy podłączaniu.

Użyj inteligentnego sprawdzania low ID przy podłączeniu
Jeśli miałeś choć raz high ID ta funkcja przyjmie, że wszystko masz skonfigurowane poprawnie i rozłączy eMule, jeśli serwer przydzielił bez powodu low ID. Jeśli otrzymasz 3 low ID pod rząd zostaniesz zakwalifikowany jako użytkownik z low ID dopóki nie otrzymasz znów high ID.

Bezpieczne podłączanie
eMule wysyła prośbę o podłączenie jednocześnie do dwóch serwerów by przyspieszyć ten proces. Gdy Bezpieczne podłączanie jest włączone tylko jeden serwer zostanie zapytany by zminimalizować szansę uzyskania low ID. Zwykle nie jest to potrzebne. Zauważ, że eMule i tak utrzymuje połączenie tylko z jednym serwerem.

Podłączaj automatycznie tylko do statycznych serwerów
Menu kontekstowe w liście serwerów (opcja Dodaj do statycznej listy serwerów) pozwala dodawać serwery do pliku staticservers.dat w folderze instalacji eMule. Ich lista zostanie automatycznie załadowana przy starcie. Dodawaj do tej listy tylko adresy serwerów ze statycznym IP lub te które używają DynDNS! Ta opcja mówi eMule by podłączał się tylko do serwerów z tej listy. Zaznaczenie jej bez podania prawidłowej listy statycznych serwerów spowoduje, że eMule nie podłączy się!

Ustaw priorytet ręcznie dodanych serwerów na wysoki
Ta opcja spowoduje ustawienie wysokiego priorytetu każdemu serwerowi który nie był dodany z listy serwerów.

Applies to version: .29b +
Last update on: 2003-07-09 by Monk


Last Update: 14.02.2005 20:33
FAQ
Informacje Ogólne
Ustawienia
 
  Ogólne
Wyświetl
Parametry Łącza
Proxy
Serwer
Foldery
Pliki
Powiadomienia
Statystyki
IRC
Scheduler
Serwer WWW
Bezpieczeństwo
Rozszerzone
Preferences.ini
Porty, Firewalle i Router
Serwery
Możliwości
Rozwiązywanie Problemów
  Dla Początkujących
Przewodnik Po Sieci
Narzędzia


Privacy Policy